Pups Noelle zes weken oud.
Wat een week voor de pups en wat viel er weer wat nieuws te beleven. In het midden van de week kwam de chipster. Mama Noëlle liet haar wel even weten dat het haar pups waren. De chipster vond haar een zorgzaam moedertje en wat Noëlle dacht, is te raden. Het zijn mijn kleintjes en je gaat er voorzichtig mee om en denk daaraan. Om te voorkomen dat het te onrustig verliep even Noëlle bij mij gehouden en met een lekker hondensnoepje was het leed snel geleden. De chipster vond het prachtig, glanzende pups en zo lief, maar dat wisten we weliswaar wel maar altijd fijn om te horen. Zonder problemen verliep het chippen en de afname van wangslijm vlot en kon mama weer naar haar pups. Heerlijk wat drinken en Huisje Weltevree was weer geopend. De pups zaten inmiddels in de kamerkennel met heerlijk piepspeelgoed. Regelmatig gaat zo’n kleintje met haar/zijn poepertje er even opzitten, hetgeen tot komische taferelen leidt. Ook de nieuwe waterbak is het ontdekken waard. Regelmatig komt een wat nat hondje aan geslenterd. Heerlijk met dat wat benauwde weer. Ze doen het fantastisch, Groeien en ontwikkelen zich volgens het boekje. Ook spelen ze graag. Mama voedt ze nog een aantal keren per dag, maar de brokjes en de Carnibest gaan er ook goed in. Natuurlijk ontbrak deze week de wormenkuur en de manicure ook niet. Aan de nieuwe baasjes even de tip om voor wat betreft de wormenkuur na te vragen bij de eigen dierenarts wat hun beleid in deze is.
Vandaag het eerste bezoek aan de dierenarts. Ze trekken altijd veel aandacht. Al is het alleen maar door de lieve kopjes. Molly kwispelde er lustig op los. Ze lijkt daardoor op haar mama en oma Fleur. Ook zo’n blij ei. Alhoewel de rest niet achterblijft. Het is een lief tevreden stel, dat graag kusjes uitdeelt. Ook de dierenarts vond ze erg leuk en open. Daarop volgde het lichamelijk onderzoek. Alle pups zijn er goed doorgekomen. Allen kregen het stempel goed gezond. Mooie gebitten en bij Winter zijn de balletjes in aantocht. Ook hier werd de glanzende vacht weer geprezen. Wat goed voer al niet doet. Let wel op de hoeveelheid. Niet teveel natuurlijk. Sla voor de hoeveelheden onze puppyhandleiding er even op na.
Al met al een drukke, maar tevreden stellende week. Nu zien wij en de pups weer uit naar een bezoekje – indien mogelijk natuurlijk -. Nog even en ze gaan naar hun gouden mandje. Nu kunnen wij nog heerlijk knuffelen en met mama en de roedel nog wat werken aan de opvoeding. Het begin is er, maar een puppycursus is een goede aanvulling.
We zullen ze gaan missen de lieverds en hopen dan ook nog veel van hen te horen en ze nog eens te zien.
Nog enkele weken en dan hopen wij de pups van mama Fleur te mogen verwelkomen, maar dat kunnen jullie t.z.t. weer over lezen.
Voor nu veel lees- en kijkplezier.














